strona główna


Witamy w firmie IWETA


Firma IWETA produkuje wszelakiego rodzaju opakowania z folii PE, PP, PCV. Są to worki, torby, owijki, etui, kieszenie, kaptury oraz inne produkty, wykonywane na specjalne Państwa zamówienie.

· Worki do pakowania towarów masowych (sypkich)
· Worki do pakowania wyrobów przemysłu odzieżowego
·
NOWOŚĆ! Worki z filtrem do pakowania grzybni
· Torby o różnych przeznaczeniach
· Owijki na podręczniki i zeszyty szkolne
· Etui do pisaków, mazaków, narzędzi chirurgicznych, narzędzi pomiarowych
· Kieszenie dla celów prezentacyjno – użytkowych (np. cen, metek, faktur)
· Kaptury przeznaczone np. do osłony europalety

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Internetowej. Sądzimy, że prezentowane zdjęcia i rysunki mogą choć troszeczkę przybliżyć Państwu obraz tego co możemy wykonać. Same zdjęcia nie pokazują cech charakterystycznych naszych produktów, a w opisach przytaczamy raczej zakres zastosowania, bez prezentacji, oczywistych zalet jakościowych.

Jeśli mają Państwo problem z opakowaniem, prezentacją swoich produktów – skontaktujcie się z nami. Służymy blisko 20 letnim doświadczeniem na rynku oraz szeroką wiedzą i pomocą naszych specjalistów.

!!!NOWOŚĆ!!!

Kieszenie dla celów prezentacyjno – użytkowych przeznaczone są głównie do umieszczania wywieszek cenowych lub produktowych i zahaczania na pojemnikach metalowych, drewnianych, plastikowych. Przydatna również do umieszczania różnego rodzaju dokumentów, druków, specyfikacji, metek magazynowych, metek towarowych, listów przewozowych, faktur, kodów towarowych, oznaczeń, itp. w centrach handlowych, logistycznych, w magazynach, halach targowych jak i mniejszych placówkach handlowych. Oczywiście nie wyklucza to innego niż przytoczone przykłady zastosowania kieszeni. (więcej)

!!!NOWOŚĆ!!!

Owijki regulowane z klejem, na podręczniki i ćwiczenia szkolne, umożliwiające dokładne owinięcie podręczników lub ćwiczeń o zróżnicowanej grubości woluminu. (więcej)